BRITA BRITAS ABMF-1050-12
VB plus TVA
An de fabricație
2017
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Navarrés Spania
Filtru Britas BRITA BRITAS ABMF-1050-12
more Images
BRITA BRITAS ABMF-1050-12
BRITA BRITAS ABMF-1050-12
BRITA BRITAS ABMF-1050-12
BRITA BRITAS ABMF-1050-12
BRITA BRITAS ABMF-1050-12
BRITA BRITAS ABMF-1050-12
BRITA BRITAS ABMF-1050-12
BRITA BRITAS ABMF-1050-12
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Filtru Britas
Producător:
BRITA
Model:
BRITAS ABMF-1050-12
Număr de mașină:
B-17524
An de fabricație:
2017
Stare:
folosit
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
VB plus TVA
Locație:
Pol. Ind. Joaquin Saens Merino, 46823 Navarrés, España Spania
Descriere
Diametru filtru: 1050 cm²
Producție de până la: 1500 kg/h
Putere instalată: 75 kW
Alimentare: 400V-50Hz
Greutate: 3000 kg
Certificare: CE
Lățime bandă: 1050 mm
Presiune maximă: 350 bar
Temperatură maximă: 300°C