Barberan MEN-H-1600
An de fabricație
2017
Stare
Utilizat
Locație
Germania Germania
Întinzător de adeziv Barberan MEN-H-1600
more Images
Barberan MEN-H-1600
Barberan MEN-H-1600
Barberan MEN-H-1600
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Întinzător de adeziv
Producător:
Barberan
Model:
MEN-H-1600
An de fabricație:
2017
Stare:
gata de utilizare (folosit)
Preț și locație
Locație:
Deutschland Germania
A19063486
Număr de referință:
INNO29103
Actualizare:
ultima dată la 10.07.2025
Descriere
O mașină de aplicare cu role Barberan este disponibilă. Lățime nominală: 1600 mm, lățime de lucru: 1450 mm, înălțime de lucru: 1200 mm, reglarea înălțimii de lucru: +/-20 mm, diametru role de aplicare, dozare și netezire: 248 mm, puterea cartușelor de încălzire: 2x9,6 kW, temperatură maximă a rolei: 165°C, domeniu de grosime a piesei de prelucrat: 6 mm - 80 mm, inclusiv un sistem de topit adeziv tip butoi SM-Klebetechnik GX75. Documentație disponibilă. O vizionare la fața locului este posibilă.
Gsdswg Ez Tepfx Akmeit
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Furnizor
Ultima dată online: săptămâna trecută
Înregistrat din: 2017
2.000 Anunțuri online
Sunați
Trimite solicitare
Terenus
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.
Telefon & Fax
+49 30 58... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Mobilier Großbüro Auflösung, Büromöbel, Dauphin Interstuhl, FM, only 10 each left
more images
Germania Langenfeld (Rheinland)
1.602 km
Mobilier
Großbüro Auflösung, Büromöbel, DauphinInterstuhl, FM, only 10 each left
Vânzător verificat
Anunț mic
Siloz de depozitare din metal Holtrop & Jansma
Ungaria Szentendre
699 km
Siloz de depozitare din metal
Holtrop & Jansma
Ferăstrău cu lamă multiplă Paul K 34 G 2200
Germania Bad Oeynhausen
1.498 km
Ferăstrău cu lamă multiplă
PaulK 34 G 2200
Polonia Szczecinek
Linie de laminare BARBERAN RFU-6-1350
BarberanRFU-6-1350-C
Linie de producție pentru uși MAKA MAKA FST
Polonia Włoszczowa
722 km
Linie de producție pentru uși
MAKAMAKA FST
Mașină de frezat Kunzmann WF600M
Germania Ubstadt-Weiher
Mașină de frezat
KunzmannWF600M
Vânzător verificat
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Aparat sandig HOUFEK RR 630 mm
Polonia Kłodawa
Aparat sandig
HOUFEKRR 630 mm