AWEA BM-1400
Stare
Utilizat
Locație
Brügg Elveția
Centru de prelucrare cu 4 axe AWEA BM-1400
more Images
YouTube video
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Centru de prelucrare cu 4 axe
Producător:
AWEA
Model:
BM-1400
Stare:
folosit
Preț și locație
Locația vânzătorului:
Industriestrasse 22, 2555 Brügg, Elveția Elveția
A21606168
Număr de referință:
Descriere
AWEA BM-1400 este un centru de prelucrare cu 4 axe, proiectat pentru precizie, acuratețe ridicată și fiabilitate. Masă 1500×800 mm; curse X1400 mm, Y800 mm, Z700 mm. Portsculă ISO 40, 0–12000 rpm (fără trepte), alimentare 50Hz 3x400V, putere totală 40 kVA; greutate ≈12000 kg; dimensiuni L4800×l2850×h3100 mm. Accesorii: set suporturi scule, sistem de răcire cu presiune înaltă 40 bar, transportor șpan, dispozitiv divizor axa a 4-a, volant electronic, RS-232, lampă de stare. Atinge toleranțe strânse; tipic pentru industria auto, aerospațială, tehnologie medicală, orologerie și construcția de utilaje-unelte.