570S2200-400/170 e²
Mașină de turnare prin injecție Two K
ARBURG
570S2200-400/170 e²
An de fabricație
2010
Stare
Utilizat
(complet funcțional)
Locație
Germania
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Producător:
- ARBURG
- Model:
- 570S2200-400/170 e²
- An de fabricație:
- 2010
- Stare:
- foarte bun (second hand)
- Funcționalitate:
- complet funcțional
- Ore de funcționare:
- 44.600 h
Preț și locație
- Locație:
- Deutschland
Descriere
1,0 buc. maşină de turnare prin injecţie cu două componente, second-hand, cu robot
Producător: ARBURG
Tip: 570S2200-400/170e²
An fabricaţie: 2010
Godpju E E H Sjfx Ad Iobl
Forţă de închidere: 220 tone
Distanţă între coloane: 570 x 570 mm
Înălţime minimă/maximă de instalare: 350 mm
Cursă de deschidere: 1.000 mm
Şnec DN 1: 35 mm
Volum maxim de injecţie: 154 cm³
Greutate piesă injectată: 141 g/PS
Şnec DN 2: 30 mm
Volum de injecţie: 59 cm³
Greutate piesă injectată: 47 g/PS
Sistem de comandă: SELGOCIA
Echipare:
3 x extensii de miez
Unitate de injectare verticală
Robot cu 6 axe, Producător: KUKA, Tip: KR 16 Wikut, An: 2010
Banda transportoare
Gard de protecţie
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Producător: ARBURG
Tip: 570S2200-400/170e²
An fabricaţie: 2010
Godpju E E H Sjfx Ad Iobl
Forţă de închidere: 220 tone
Cursă de deschidere: 1.000 mm
Şnec DN 1: 35 mm
Şnec DN 2: 30 mm
Volum de injecţie: 59 cm³
Sistem de comandă: SELGOCIA
Echipare:
3 x extensii de miez
Unitate de injectare verticală
Banda transportoare
Gard de protecţie
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Germania
1.362 km
Sistem de tăiere cu laser a textilelor
SEI LaserMercury 2030 Conveyor 3
Anunț mic
Fliessem
1.624 km
Stivuitor frontal
LINDEH 80-900 EVO
LINDEH 80-900 EVO
Wuppertal
Granulare subacvatică
BKG NordsonA 300 - TVE1000 ED
BKG NordsonA 300 - TVE1000 ED
Mudersbach
Orizontal trupa văzut
BernardoHBS 275 - 400 V
BernardoHBS 275 - 400 V
Bad Honnef
Mașină combinată FELDER BF6-26 -second hand-
FELDERBF6-26
FELDERBF6-26
Erwitte
Mașină de tăiat țevi mici cu laser
Small Pipe Laser Cutting MachineG12A 3000W