520 S 1500-400
Mașini de turnare prin injecție
Arburg
520 S 1500-400
An de fabricație
2016
Stare
Utilizat
Locație
Germania
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Producător:
- Arburg
- Model:
- 520 S 1500-400
- An de fabricație:
- 2016
- Stare:
- gata de utilizare (folosit)
Preț și locație
- Locație:
- Deutschland
- A20973412
- Număr de referință:
- INNO30618
- Actualizare:
- ultima dată la 16.01.2026
Descriere
O mașină de injecție Arburg complet echipată, inclusiv unitate de filtrare cu ventilație pentru alimentarea cu aer curat și robot de manipulare, este disponibilă. Forță de strângere: 1600kN, diametrul șnecului: 45mm, temperatură maximă a cilindrului: 450°C, putere totală instalată: 85,5kW, înălțimea mașinii: 100mm, ore de funcționare: aprox. 13.361h. Arburg Multilift H: axă: B, cursa axei Z: 1400mm, lungime bandă transportoare: 2500mm, lățime bandă: 600mm, interval înălțime depozitare: 900mm-1300mm, rezistență la temperatură: 160°C. Documentația este disponibilă. Vizionare la fața locului este posibilă.
Gsdpfx Asyab Nfod Isbl
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Gsdpfx Asyab Nfod Isbl
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Ultima dată online: săptămâna trecută
Înregistrat din: 2017
2.000 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 30 58... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Germania
1.535 km
Arburg 520S-1500-400
Arburg520S-1500-400
Arburg520S-1500-400
Anunț mic
India
1.354 km
Mașină de injectat second hand HyPET 120 - 2009
HuskyHyPET120 P85/95 E85
HuskyHyPET120 P85/95 E85
Arburg 520S-1500-400
Arburg520S-1500-400
Arburg520S-1500-400
Mașină de turnat prin injecție
Arburg520 S 1500-400
Arburg520 S 1500-400
Austria
Husky HPETL230E-RSE95D-95
HuskyHPETL230E-RSE95D-95
Koszalin
Mașină de turnat prin injecție
Arburg520S-1500-400 (217)
Arburg520S-1500-400 (217)
Ennepetal
Presă spotting
ReisTUS 90OK - 40
ReisTUS 90OK - 40
Pegnitz
Mașini de turnare prin injecție - Complet electrice
ArburgArburg 520 A 2000-400 Alldrive inkl. Multilift, 2006 (Electric)