Arburg 320C-600-250 (241)
An de fabricație
2008
Stare
Utilizat
Locație
Koszalin Polonia
Mașină de turnat prin injecție Arburg 320C-600-250 (241)
more Images
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Arburg 320C-600-250 (241)
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de turnat prin injecție
Producător:
Arburg
Model:
320C-600-250 (241)
An de fabricație:
2008
Stare:
foarte bun (second hand)
Ore de funcționare:
74.753 h
Preț și locație
Locație:
Polczynska 67a, 75-816 Koszalin, Polska Polonia
Sunați
Detalii tehnice
Forță de strângere:
600 kN
Diametrul șurubului:
35 mm
Distanța dintre coloane:
320 mm
Cilindree:
144 cm³
Presiune de injecție:
1.820 bară
Greutatea de injecție:
132 g
Înălțimea matriței (min.):
200 mm