Arburg 320 C 500-170 (2011)Arburg
320 C 500-170
Arburg 320 C 500-170 (2011)
Arburg
320 C 500-170
An de fabricație
2011
Stare
Utilizat
Locație
Trenčianske Stankovce
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Arburg 320 C 500-170 (2011)
- Producător:
- Arburg
- Model:
- An de fabricație:
- 2011
- Stare:
- bun (utilizat)
Preț și locație
- Locația vânzătorului:
- 3011 Sedličná, 913 11 Trenčianske Stankovce, Slovacia
Sunați
Detalii tehnice
- Forță de strângere:
- 500 kN
- Distanța dintre coloane:
- 320 mm
- Diametrul coloanei:
- 320 mm
Detalii despre ofertă
- ID anunț:
- A21577173
- Număr de referință:
- Actualizare:
- ultima dată la 24.03.2026
Descriere
Forță de închidere: 50 t
Diametrul melcului: 20 mm
Gbsdpfx Aeywtrzsd Ijl
Greutatea injecției: 29 g
Distanța între coloane (V): 320 mm
Distanța între coloane (H): 320 mm
Plăci de fixare formă (L x Î): 446 x 446 mm
Volum de injectare: 31 cm3
Presiune de injectare: 2500 bar
Tip: Orizontal
Acționare: Hidraulică
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Diametrul melcului: 20 mm
Gbsdpfx Aeywtrzsd Ijl
Greutatea injecției: 29 g
Volum de injectare: 31 cm3