Alfa Laval IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
EXW preț fix plus TVA
An de fabricație
2017
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Prostějov 1 Republica Cehă
Evaporator Alfa Laval IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Evaporator
Producător:
Alfa Laval
Model:
IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
An de fabricație:
2017
Stare:
folosit
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
EXW preț fix plus TVA
Locație:
Prostějov 1, Republica Cehă Republica Cehă
Sunați
Detalii tehnice
Greutate totală:
350 kg
Lungime totală:
4.638 mm
Înălțime totală:
532 mm
Lățime totală:
1.628 mm
Distanța lamelară:
7 mm
Presiune de funcționare:
10 bară
Putere:
24,5 kW (33,31 CP)
Presiune:
10 bară
Descriere
Alfa Laval Arctigo ID Evaporator / Răcitor de cameră – 4× ventilatoare EC (trifazate) – 2017 –
Gedpfxsywctuo Agleub
2 buc disponibile / preț per buc.
Descriere scurtă:
Specificatii tehnice
Parametru Valoare
Model IDB24-28-CU-W10-AL7.0-2H
Serie 3289109271
Agent de lucru Soluție salină / glicol
Material serpentină Cupru / Aluminiu
Număr rânduri serpentină 8
Distanță între lamele 7,0 mm
Presiune maximă de lucru 10 bar
Presiune de test 14 bar
Interval temperatură serpentină −60 °C până la +110 °C
Temperatură recomandată ambient −40 °C până la +20 °C (utilizare tipică frigorifică)
Ventilatoare 4× EC, trifazate, 400 V AC, 50–60 Hz, ZIEHL-ABEGG
Putere maximă ventilatoare 24,5 kW
Protecție / IP IP54
ICC 10 kA
Dezghețare electrică Rezistențe tubulare instalate
Scurgere condens 1½"
Greutate (aprox.) 350 kg
Dimensiuni (L×l×h) 4638 × 1628 × 532 mm
Puncte de prindere M1, M2: 2000 mm